عوامل مؤثر در افزایش یا کاهش بهره وری نیروی انسانی

عوامل مؤثر در افزایش یا کاهش بهره وری نیروی انسانی

گردآوری و تالیف:

علی خویه www.khooyeh.com ، مدرس دانشگاه، مدرس دوره های کاربردی و اجرایی در زمینه مدیریت، ایزو، بازاریابی، فروش، تبلیغات و خلاقیت، با 16 سال تجربه اجرایی ، مولف و مترجم 12 عنوان کتاب تخصصی مرجع و کاربردی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مدرس MBA , DBA، تدریس و آموزش در صدها کارخانه و شرکت در سراسر کشور و خاورمیانه، سخنران برتر ده ها سمینار مختلف، تالیف و ترجمه چندین کتاب کاربردی و پرفروش در کشور، مدرس نمونه در چندین موسسه آموزش عالی کشور، مشاوره و آموزش در بیش از صدها کارخانه و شرکت، مجری بیش از 200 پروژه در سراسر کشور، مشاور و مجری افزایش فروش و سهم بازار بیش از صدها شرکت و سازمان،دارای سابقه بیش از 450000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برنامه های صدا و سیما، عضو انجمن های معتبر اروپا و آمریکا، ریاست انجمن مهندسی فروش ایران، ریاست انجمن برند ایران، موسس و بنیانگذار آکادمی مذاکره در ایران، موسس مدرسه فروش و بازرگانی ایران و....  www.khooyeh.ir  09122991608   

 

 

 

تیم مشاوران مهندسی مدیریت ipmbok

با مدیریت علی خویه www.khooyeh.ir

Gmas.ir

گروهی از اساتید دانشگاه، مدیران باسابقه و با تجربه، متخصصان حرفه ای و کارشناسان خبره و نخبه در زمینه های مدیریت، بازاریابی، برند، تبلیغات، ارتباطات، فروش، IMCو CRM و MBAو DBAو سیستم های کیفیت QS و … تحت لیسانس 1to1 آمریکا با بهره‌گیری از تجربیات و دانش اساتید و دانش‌آموختگان مدیریت داخل و خارج از کشور، مجموعه‌ای از خدمات مشاوره و آموزش مدیریت را ارائه می‌نماید. عمده خدمات ارائه‌شده عبارت است از:

 

مشاوره در زمینه ی سیستم های کنترل کیفیت ISO

 

مشاوره بازاریابی، بازایابی کالا، بازاریابی خدمات service Marketing Product مشاوره بازاریابی در شرکت صنعتی خدمات تولیدی بیمه بازرگانی، بازارسازی، تحقیققات بازاریابی،Research Marketing بازاریابی چریکی، Guerilla Marketing بازارداری، بازارگردی.

مشاوره فروش حرفه‌ای، مدیریت فروش، آموزش فروشنده، آموزش فروشندگی حرفه‌ای، مشاوره مدیریت فروش برای مدیران شرکت های فروش محور،مشاوره فروش، مدیریت فروش، انجمن مهندسی فروش ایران،

آکادمی فروش ایران:

ما تعدادی از اساتید، دانشجویان، فروشندگان حرفه ای و مدیران اجرایی تحقیقاتی آموزشی در رشته مدیریت، اقتصاد، بازرگانی، بازاریابی، فروش، تبلیغات، ارتباطات، مدیریت اجرایی و ام بی ای هستیم که برای توسعه علم و دانش و تجربه در این زمینه ها، اقدام به تشکیل آکادمی فروش ایران جهت آموزش مشاوره تحقیق و اجرای پروژه ها و امور مرتبط با بازاریابی و فروش و نشر مطالب مختلف تخصصی می نماییم افتخار ما خدمت به دست اندرکاران علم صنعت تولید خدمات و ... این کشور است و مجموعه ما آمادگی همکاری با تمامی علاقمندان دست اندرکاران مدیران مسولین کارکنان پرسنل شرکت ها و سازمان های مختلف به ویژه دانشجویان محققان مدرسان و اساتید مختلف می باشد آموزش مشاوره تحقیق و اجرا اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

این آکادمی توسط اساتید برتر کشور و دست اندرکاران حرفه ای در زمینه بازاریابی و فروش، مدیران باتجربه فروش، فروشندگان حرفه ای و نابغه، تاجران و کاسبان بزرگ، دست اندرکاران تجاری در ایران با هدف رشد و توسعه ی این دانش به شکل کاربردی در ایران افتتاح شد.

هدف از این آکادمی این است که دانشجویان، علاقه مندان، مدیران، فروشندگان و ... با ارسال جلسات فروش خود به این آکادمی نقاط ضعف خود را برطرف کرده و در صدد رفع ایراد ها و مشکلات جلسات فروش خود باشند و درضمن با تشکیل کلاس ها و کارگاه های حرفه ای در این زمینه به توسعه و بهبود مهارت های فروش کمک کنند.

این آکادمی به دنبال تربیت فروشندگان حرفه ای، نوابغ فروش، مدیران فروش حرفه ای، مذاکره کنندگان حرفه ای و راهنمایی آنها به شرکت های مختلفی می باشد. این آکادمی در صدد است تا تجربیات فروشندگان حرفه ای و مدیران فروش حرفه ای را انتقال دهد.

آکادمی فروش ایران بر اساس اساسنامه آکادمی های و کلینیک های فروش حرفه ای دنیا مانند آکادمی فروش انگلستان، آکادمی فروش نیویورک، آکادمی فروش توکیو، کلینیک فروش و بازاریابی اروپا و مدرسه فروش دانشگاه هاروارد و .... بنیانگذاری شده است.

در این آکادمی با تشکیل کلاس ها و کارگاه های مرتبط با متدها آموزشی روز دنیا با الگو برداری از کلاس های اصول و فنون مذاکره دانشگاه ها و مدرسه های کسب و کار معتبر دنیا مانند هاروارد، توکیو، سوئد و ... در صدد هستیم تا به شکل کاربردی و مهارتی این دانش را به علاقمندان انتقال دهیم. 

در این کلاس ها و کارگاه های آموزشی با بررسی مورد های مطالعاتی جلسات مذاکره حرفه ای در دنیا و ارایه آموزش ها به شکل کاربردی و مهارتی سعی در بهبود مهارت های فروش هستیم.

مشاوره برندینگ، مشاور برندینگ Branding Consultant

انجمن مهندسی برند ایران، انجمن برند ایران، انجمن مدیریت برند ایران، آکادمی برند ایران، کلینیک برند ایران،

خدمات مشاوره برندسازی، مشاور برای ایجاد کمپین برندینگ، مدیریت برندسازی نام تجاری Brand Name 

مشاوره مدیریت مشاوره برندینگ مشاوره برندسازی مدیریت برندBrand Management برندسازی سازمانی برندسازی فردی.

انجمن مدیریت برند ایران متشکل از اساتید دانشگاه، مشاوران برتر، مجریان حرفه ای، مدیران برتر، کارشناسان و متخصصان حوزه مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، فروش، تبلیغات، برند، گرافیک، هنر و نوآوری می باشند و سعی بر آن است تا در این انجمن به طور جامع و حرفه ای به موضوع برند پرداخت شود
انجمن مدیریت برند ایران عضو می پذیرد و آماده درج مطالب شما در سایت می باشد
تماس با انجمن مدیریت برند ایران
drkhooyeh@gmail.com
09122991608

/ 0 نظر / 13 بازدید